www.tukatrans.com

سه شنبه 30 آبان 1396 Tuesday 21 November 2017 2 ربیع‌الاول 1439

حمل و نقل توکا

معرفی شرکت :

 شرکت حمل‌ونقل توکا در سال 28 / 09 / 1370 تحت شماره 8516 در اداره ثبت شرکت‌های اصفهان به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را از تاریخ 15 / 11 / 1370 در زمینی به متراژ 200.000 مترمربع در 75 کیلومتری جنوب غربی اصفهان و در جوار مجتمع فولاد مبارکه اصفهان شروع نمود و از شرکت‌های مهم هلدینگ فولاد می‌باشد.

فعالیت اصلی شرکت :

حمل‌ونقل جاده‌ای کالا، نگهداری و تعمیرات وسایل سنگین، فروش وسایل نقلیه سنگین می‌باشد. شرکت دارای ناوگان حمل‌ونقل و پایانه اختصاصی بوده و واحدهای داخلی " حمل‌ونقل شعبه مبارکه" و " راهبری" مسئولیت انجام‌وظیفه در این زمینه (حمل‌ونقل) را عهده‌دار می‌باشند.

پروژه‌های تأمین، راهبری، نگـهداری و تعمیرات ماشین‌آلات سنگیـــن و نیمه سنگین بخش تولید شرکت فولاد مبارکه، و حمل کالاهای وارداتی و صادراتی فولاد آلیاژی ایران ازجمله فعالیت‌های عمده این شرکت می‌باشد.

این شرکت توانایی انجام کلیه امور گمرکی و ترخیص کالا در بنادر مختلف ازجمله بندرعباس را داشته و هم‌اکنون عملیات گمرکی فولاد مبارکه را انجام می‌دهد.

همچنین توانایی  انبارداری ، استریپ و تخلیه و بارگیری در بنادر کشور را دارا است.

امکانات :

این شرکت با در اختیار داشتن 150 دستگاه كاميون ملكي از نوع كفي، كمپرسي، كمرشكن 7،5 و11محور ، بيش از 1600 دستگاه كاميون تحت پوشش  ، 2 دستگاه ریچ استاکر ،  جرثقیل‌ ، لیفتراک‌ با تناژ مختلف، لودر و کامیون‌های حمل خاص  جزء شرکت‌های برتر کشور است که بالاترین آمار حمل کالا و تعداد سفر را در کشور به خود اختصاص داده و در همین راستا در سال 1394 از میان 460 شرکت فعال در صنعت حمل و نقل در استان اصفهان رتبه برتر را کسب نموده است .

شعب :

شعب فعال شركت در مباركه، بندرعباس، بندر انزلي،  اصفهان، كاشان و تهران توانايي تخليه كشتي، حمل شهري، استريپ، ترخيص و انبارداري در بنادر و ساير مناطق كشور را دارد. و با داشتن این امکانات قادر به اجراي پروژه‌های متنوع حمل‌ونقل داخلي در معادن و مراكز عظيم صنعتي در اقصي نقاط كشور تحت قراردادهاي منعقده با مشتريان می‌باشد.

پشتیبانی ناوگان :

به‌منظور پشتيباني از ناوگان حمل‌ونقل ، واحد نگهداري و تعميرات وسايل نقلیه سنگين در زمینی در حدود 6000 مترمربع و انبار قطعات یدکی حدود 300 مترمربع در محل شركت داير گرديده و فعال می‌باشد. همچنین لازم به ذكر است که اعلام گردد شركت در خصوص تعميرات و نگهداري سنگين، نمايندگي مجاز شركت ایران‌خودرو ديزل را نيز دارا بوده و علاوه بر سرویس‌دهی به ناوگان حمل‌ونقل شركت وظايف مربوط به نمايندگي (نگهداري و تعميرات و فروش وسايل نقليه سنگين توسط تعميرگاه و امور بازرگاني ) انجام می‌گیرد.

نیروی انسانی :

نيروي انساني شركت بيش از 650 نفر پرسنل و پیمانکار فعال می‌باشد كه حدود دوسوم آن‌ها در امور اجرايي و عملياتي فعاليت داشته و باقيمانده در امور پشتيباني و ستادي مشغول بكار می‌باشند.

 این شرکت دارای طرح طبقه‌بندی مشاغل مصوب وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد که در تاریخ 18/06/1380 به تأیید اداره کل نظارت بر نظام‌های جبران خدمت رسیده و به اجرا درآمدهاست. غالب فعالیت‌های شرکت را حمل مواد اولیه خام ، محصولات و تجهیزات تولیدی صنعت فولاد، ( ترخیص و تخلیه بارگیری کشتی و خدمات کشتیرانی) عملیات فورواردری، و سایر صنایع و همچنین قطعات و تجهیزات نیمه ساخته و ساخته‌شده تشکیل می‌دهد 

 

محرم

زیارت مداوم‏ :
 قال الصادق ( علیه السلام ) :
 زوروا کربلا و لا تقطعوه فاءن خیر أولاد الانبیاء ضمنته...
 امام صادق (ع) فرمود :
 کربلا را زیارت کنید و این کار را ادامه دهید ، چرا که کربلا بهترین فرزندان پیامبران را در آغوش خویش گرفته است .
 منبع : کتاب کامل الزیارات ، ص 269

چه کسی آنلاین است؟

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم