هر سازمان پیش از تصمیم گیری در مورد استراتژی، باید به درستی بداند که رسالت او چیست ( مأموریت ) ، آرمان های بلند سازمان چه ویزگی هایی دارند ( چشم انداز) ؛
 
شرکت حمل و نقل توکا حضور موفق در صنعت حمل و نقل به عنوان مرجع کشوری و پیشتاز در کیفیت فناوری فرهنگ و توسعه پایدار و پاسخگویی به نیاز صنایع کشور در حوزه حمل و نقل به صورت پیشرو  در حال توسعه، نوسازی ناوگان حمل و نقل در راه خرید کامیون های  مدرن و همچنین توسعه در زمینه حمل و نقل فوق سنگین ، افزایش شعب در سطح کشور ، انطباق آن با استاندارد های جهانی ، حرکت مستمر در راستای گذر از حمل و نقل سنتی به سوی علمی شدن را به صورت چشم اندازی در آینده ای نزدیک در دست اقدام دارد . 

چشم انداز:

رشد جایگاه شرکت در حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در بازار حمل فلزات و محصولات صنایع معدنی با کسب حداقل 4% سهم بازار تا سال 1400

 

بیانیه ماموریت:

ما یک شرکت حمل ‌و نقل داخلی فعال در ارائه خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای با اولویت در فولاد و معدن هستیم که با استفاده از توان عملیاتی، مدیریت منابع و مشارکت کارکنان؛ در توسعه حمل‌ونقل کشور و حفظ منافع ذینفعان تلاش می‌نماییم .

 
Image

درباره شرکت

شرکت حمل و نقل توکا (سهامی عام) در سال 1370 فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل جاده‌ای در استان اصفهان آغاز نمود و در سال 1382 بعنوان اولین شرکت پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار، سهام خود را در بازار بورس عرضه نمود. همچنین در سال 1382 موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2008 شد و در سال 1397 به 9001:2018 ارتقا داد.

©2020 All Rights Reserved. Designed By Tuka

Search

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account