مبارکه

این شعبه در سال 1375در انتهای بزرگراه اختصاصی فولاد مبارکه دایر گردیده که با داشتن پایانه  اختصاصی و با فراهم نمودن امکانات و تجهیزات مورد نیاز فولاد مبارکه و سایر کارخانه ها و مراکز صنعتی این منطقه، شرایط انجام خدمات حمل و نقل مورد درخواست مشتریان فولاد مبارکه و سایر صاحبان کالا را فراهم آورد.

این شعبه با برنامه ریزی ساعات کاری پرسنل به صورت روزکار و شیفت ، در تمام طول شبانه روز به صورت 24 ساعته نسبت به حمل بار و صدور بارنامه پاسخگوی صاحبان کالا و مراجعه کنندگان می باشد و با این شیوه از حداکثر وقت برای تسریع در حمل محموله ها و انجام اقدامات لازم جهت ارسال به موقع کالا، اعلام بار و... استفاده می نماید. این شعبه دارای امکانات و تجهیزاتی از قبیل پارکینگ اختصاصی، تعمیرگاه مجاز، سرویسکاری و تعویض روغن ، سالن اختصاصی اعلام بار و ... می باشد.

mobarake.png

درباره شرکت

شرکت حمل و نقل توکا اولین شرکت حمل و نقل جاده ای سهامی عام بوده که پروانه فعالیت کشوری را در سال 1383 اخذ نموده و بعد آن را به سیستم IMS ارتقا داده است.در سال 1382 گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001:2008 را اخذ نموده و سهام شرکت از سال 1383 در بورس اوراق بهادار عرضه گردیده است.

©2019 All Rights Reserved. Designed By Tuka

Search

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account