مبارکه

این شعبه در سال 1375در انتهای بزرگراه اختصاصی فولاد مبارکه دایر گردیده که با داشتن پایانه  اختصاصی و با فراهم نمودن امکانات و تجهیزات مورد نیاز فولاد مبارکه و سایر کارخانه ها و مراکز صنعتی این منطقه، شرایط انجام خدمات حمل و نقل مورد درخواست مشتریان فولاد مبارکه و سایر صاحبان کالا را فراهم آورد.

این شعبه با برنامه ریزی ساعات کاری پرسنل به صورت روزکار و شیفت ، در تمام طول شبانه روز به صورت 24 ساعته نسبت به حمل بار و صدور بارنامه پاسخگوی صاحبان کالا و مراجعه کنندگان می باشد و با این شیوه از حداکثر وقت برای تسریع در حمل محموله ها و انجام اقدامات لازم جهت ارسال به موقع کالا، اعلام بار و... استفاده می نماید. این شعبه دارای امکانات و تجهیزاتی از قبیل پارکینگ اختصاصی، تعمیرگاه مجاز، سرویسکاری و تعویض روغن ، سالن اختصاصی اعلام بار و ... می باشد.

mobarake.png

درباره شرکت

شرکت حمل و نقل توکا (سهامی عام) در سال 1370 فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل جاده‌ای در استان اصفهان آغاز نمود و در سال 1382 بعنوان اولین شرکت پذیرفته شده در سازمان بورس و اوراق بهادار، سهام خود را در بازار بورس عرضه نمود. همچنین در سال 1382 موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2008 شد و در سال 1397 به 9001:2018 ارتقا داد.

©2020 All Rights Reserved. Designed By Tuka

Search

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account